Парфимизирана оксидирачка крем емулзија 6% 150ml

Парфимизирана оксидирачка крем емулзија 6% 150ml

60.00 ден

Купете го овој производ и заработете 6 Поени!
Compare

Опис

Парфимизирана оксидирачка крем емулзија 6% 150ml

Содржат хидроген пероксид првичниот волумен останува стабилен. Избегувајте контакт со очи, а доколку се случи веднаш исплакнете со вода, следете ги инструкциите внимателно секогаш носете заштитни ракавици за време на мешањето и работата, чувајтего подалеку од дофат на деца. Идеален е за креирање на сите осветлувачки техники, прамени, за да се добијат сончево светли ефекти.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Парфимизирана оксидирачка крем емулзија 6% 150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares