Perm 2 Киселина за фарбана коса 500 ml

Perm 2 Киселина за фарбана коса 500 ml

790.00 ден

Купете го овој производ и заработете 79 Поени!
Compare

Опис

Perm 2 Киселина за фарбана коса 500 ml

Идеален производ за фарбана и третирана коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Perm 2 Киселина за фарбана коса 500 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares