Пилинг за скалп Scrub Gel Pre-Shampoo 150 ml

Пилинг за скалп Scrub Gel Pre-Shampoo 150 ml

740.00 ден

Купете го овој производ и заработете 74 Поени!
Compare

Опис

Пилинг за скалп Scrub Gel Pre-Shampoo 150 ml

Пре–шампонирачкиот пилинг за скалп е решение за регулирање на себумот, забрзување на циркулацијата и го стилумира растот на косата делувајќи директно во коренот, го спречува појавувањето на првут. Со неговата тројна акција на енергизирање, парафинизирање, и балансирање ќе се збогувате од многу проблеми што ги имате на скалпот и косата, решение за себореа, против опаѓање на косата, првут.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Пилинг за скалп Scrub Gel Pre-Shampoo 150 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares