Потхранувачки флуид со макадамиjа и колаген 30ml

Потхранувачки флуид со макадамиjа и колаген 30ml

780.00 ден

Купете го овој производ и заработете 78 Поени!
Compare

Опис

Потхранувачки флуид со макадамиjа и колаген 30ml

Идеален за третирана и безживотна коса, ја хидратира и потхранува, на краевите и по должината, давајќи и неверојатен сјај , мекост и свиленкавост. Ги елеминира расцветаните врвови и фриз ефектот и ја прави мека, лесна и блескава . За да ја дисциплинирате косата и да и дадете инстант сјај нанесете неколку капки на мокра или сува коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Потхранувачки флуид со макадамиjа и колаген 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares