Power Style – Екстра јак спреј за коса 750ml

Power Style – Екстра јак спреј за коса 750ml

790.00 ден

Купете го овој производ и заработете 79 Поени!
Compare

Опис

Power Style – Extra strong hair spray 750 ml Екстра јак спреј за коса

Humidity free technology – Нова технологија без влажност за оформување на разни стилови на коса.

Thermo technology – Заштитна технологија од топлина на пеглање, фенирање и други апарати.

Memory technology – За креативни и тренди стилови. Производите со мемори технологија се реактивираат со вода, го одржува долготраен стилот на изработка.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Power Style – Екстра јак спреј за коса 750ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares