Power volume Спреј за волумен 500ml

Power volume Спреј за волумен 500ml

650.00 ден

Купете го овој производ и заработете 65 Поени!
Compare

Опис

Power volume – Volumizing hair spray Спреј за волумен 500ml

Humidity free technology – Нова технологија без влажност за оформување на разни стилови на коса.

Thermo technology – Заштитна технологија од топлина на пеглање, фенирање и други апарати.

Memory technology – За креативни и тренди стилови. Производите со мемори технологија се реактивираат со вода, го одржува долготраен стилот на изработка.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Power volume Спреј за волумен 500ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares