Професионална боја за коса Fanola Beige 100ml

480.00 ден

Со секоја купена боја Ви следува еден од нашите RR Line Крем активатори за боjа

Превземете комплетен каталог Fanola со палети на бои на следниов линк:

Исчисти

Заработете до 48 Поени.

Compare
SKU: 00031 Категории: , ,
shares