Професионална боја за коса Fanola Viola 100ml

Професионална боја за коса Fanola Viola 100ml

480.00 ден

Со секоја купена боја Ви следува еден од нашите RR Line Крем активатори за боjа

Превземете комплетен каталог Fanola со палети на бои на следниов линк:

Исчисти

Заработете до 48 Поени.

Compare

Опис

Професионална боја за коса Fanola Viola 100ml

Fanola е бренд на професионални производи за коса дизајнирани да ги задоволат  потребите на сите фризери во светот, благодарение на комплетната палета со исклучителен квалитет.
Станувајќи лидер во производството и продажбата на професионални производи за коса во светот FANOLA истражувачкиот центар продолжува да инвестира и во полето на
истражување и развој, врз иновацијата, за да ги задоволи новите предизвици на пазарот, секогаш да нуди разновидни решенија на своите клиенти, разликувајќи се од другите
оператори во истиот сегмент.
Fanola Престиж е комплетна и иновативнa професионалнa крем боја со низок процент на амонијак, збогатена со екстракт Гинко билоба, кој нуди заштита и за косата и скалпот правејќи ја косата светла, здрава и полн со сјај за подолготрајни резултат и 100% покривност.
Гинко билоба или на латински Ginkgo biloba е најстарата билка на Земјата. Поединечни примероци од оваа билка можат да живеат и до 1000 години.
Бидејќи воопшто влијае на циркулацијата на крвта, користењето на гинко ги намалува неповолностите на стареењето.

Дополнителни информации

Fanola Viola

Fanola Viola 2/2, Fanola Viola 4/2, Fanola Viola 5/2, Fanola Viola 6/2

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Професионална боја за коса Fanola Viola 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares