Професионална боја за коса Oro Therapy Correttori 100ml

Професионална боја за коса Oro Therapy Correttori 100ml

690.00 ден

Со секоја купена боја Ви следува еден од нашите Крем активатори за боjа со 24к злато.

Превземете комплетен каталог Oro Therapy со палети на бои на следниов линк:

Исчисти

Заработете до 69 Поени.

Compare

Опис

Професионална боја за коса Oro Therapy Color Keratin Oro Puro Correttori 100ml

Новиот безамонjачен систем без парабен со 24К микроактивно злато арган и кератин.
Траjна боjа за коса со 24К злато :

Без амониjак, со 24к злато, арганово масло и кератин

  • Максимално jа покрива седата коса
  • Ја изедначува брилиjантно
  • Висок процент на пигмент за подолготраjни тонови
  • Jа остава косата свиленкаво мека и хидрирана
  • Може да се употребува на чувствителен скалп
  • Осветлува до 4 тонови
  • Има деликатна ориентална арома
  • Палета од голем избор на нианси плус супер осветлувачи за потполно задоволство на сите кознументи на бои за коса.

Дополнителни информации

Oro Correttori

Oro Correttori Argento, Oro Correttori Blu, Oro Correttori Rosso, Oro Correttori Viola

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Професионална боја за коса Oro Therapy Correttori 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares