Професионална боја за коса Oro Therapy Viola Cenere 100ml

Професионална боја за коса Oro Therapy Viola Cenere 100ml

690.00 ден

Со секоја купена боја Ви следува еден од нашите Крем активатори за боjа со 24к злато.

Превземете комплетен каталог Oro Therapy со палети на бои на следниов линк:

Исчисти

Заработете до 69 Поени.

Compare

Опис

Професионална боја за коса Oro Therapy Biondo Chiaro Viola Cenere

Новиот безамонjачен систем без парабен со 24К микроактивно злато арган и кератин.
Траjна боjа за коса со 24К злато :

Без амониjак, со 24к злато, арганово масло и кератин

  • Максимално jа покрива седата коса
  • Ја изедначува брилиjантно
  • Висок процент на пигмент за подолготраjни тонови
  • Jа остава косата свиленкаво мека и хидрирана
  • Може да се употребува на чувствителен скалп
  • Осветлува до 4 тонови
  • Има деликатна ориентална арома
  • Палета од голем избор на нианси плус супер осветлувачи за потполно задоволство на сите кознументи на бои за коса.

Дополнителни информации

Oro Therapy Viola Cenere

Biondo Chiarissimo Viola Cenere 9.21, Biondo Chiaro Viola Cenere 8.21, Biondo Platino Viola Cenere 10.21

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Професионална боја за коса Oro Therapy Viola Cenere 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares