Професионална боја за коса RR Naturali Intensi 100ml

Професионална боја за коса RR Naturali Intensi 100ml

360.00 ден

Со секоја купена боја Ви следува еден од нашите RR Line Крем активатори за боjа

Превземете комплетен каталог RR Line со палети на бои на следниов линк:

Исчисти

Заработете до 36 Поени.

Compare

Опис

Професионална боја за коса RR Naturali Intensi 100ml

Професионална боја за коса RR Line – е сосема иновативна формула на крем боја која обезбедува заштита на бојата на косата и долготрајни резултати на конзервација. Рамномерно и длабоко ja бои косата, дава светлина и сјај. Го зачувува квалитетот на косата по боeње тоа се се должи на содржината на природни состојки екстракт од маслинки и хидролизиран пченкарен скроб.
Широката палета на нијанси вклучува и серија на коректори за безбедни и подеднакви и сигурни перформанси кои ја прават косата да изгледа сјајно здраво и полна со сјај. Сите нијанси може да с емешаат со креација не бескрајна палета на бои. Се микса во размер 1:1.5 и кај суперосветлувачките бои 1:2 со оксидирачка емулзија.

Дополнителни информации

Naturali intensi colour

Naturali intensi 5.00, Naturali intensi 6.00, Naturali intensi 7.00, Naturali intensi 8.00

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Професионална боја за коса RR Naturali Intensi 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares