Регенерирачки двофазен кондиционер со арган и кератин 200ml

Регенерирачки двофазен кондиционер со арган и кератин 200ml

790.00 ден

Купете го овој производ и заработете 79 Поени!
Compare

Опис

Регенерирачки двофазен кондиционер со арган и кератин 200ml

Ја навлажнива, расплеткува, и штити косата без да ја слепува, благодарение на специјално балансираната и лесна формула ја одвиткува косата давајќи и тон волумен и сјај. По шампонирањето водата се впива со пешкир влагата и се прска на врвовите и по должината се масира и се расчешлува и не се плакне. Добро се протресува пред употреба.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Регенерирачки двофазен кондиционер со арган и кератин 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares