Регенерирачки флуид Diamente Puro 100ml

Регенерирачки флуид Diamente Puro 100ml

1,590.00 ден

DIAMANTE PURO
ДИЈАМАНСТСКИОТ ЛУКСУЗ НА ЦВРСТИНАТА ! ПРОФЕСИОНАЛЕН ТРЕТМАН ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ НА ОСЕТЛИВАТА И СТРЕСНА КОСА

Купете го овој производ и заработете 159 Поени!
Compare

Опис

Fluido Diamente Puro 100ml

Регенерирачки флуид за осетлива и стресна коса со Дијамант, Кератин и Микроактивно злато збогатен со арганово масло и УВ филтер збогатен со циперусово масло, формулиран против оксидација додека косата е изложена на термален стрес, надворешните влијанија, и механички стрес. Се нанесува неколку капки на засушена коса и се остава да делува.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Регенерирачки флуид Diamente Puro 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares