Регенерирачки флуид со арган и кератин 60ml

Регенерирачки флуид со арган и кератин 60ml

1,180.00 ден

Купете го овој производ и заработете 118 Поени!
Compare

Опис

Регенерирачки флуид со арган и кератин 60ml

Го елеминира електрцитетот, правејќи ја косата мека и податна давајќи и неверојатен сјај мекос и свиленкаст ефект, ја штити косата од оксидационите процеси и формирањето на слободни радикали, навлажнувајќи ги, потхранувајќи врвовите и целокупната должина.

Да се скроти косата и да се врати природниот сјај, аплицирајте неколку капки на влажна или сува коса без да се плакне. Да се зајакне сјајот на козметичките бои се додава 3-5 мл во хемиските смеси.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Регенерирачки флуид со арган и кератин 60ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares