Реконструктивна маска со ботокс кератин и хиjалуронска киселина 300ml

Реконструктивна маска со ботокс кератин и хиjалуронска киселина 300ml

2,400.00 ден

Купете го овој производ и заработете 240 Поени!
Compare

Опис

Реконструктивна маска со ботокс кератин и хиjалуронска киселина 300ml

Нејзината богата густа и кремаста формула ги затвора оштетените кутикули на влакното, потикнувајќи го внатрешниот процес на регенерација. масирајте 5 минути од коренот кон должината. Оставете уште 5 мин., и исплакнете ја косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Реконструктивна маска со ботокс кератин и хиjалуронска киселина 300ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares