Ренерирачки шампон со арган и кератин 350ml

Ренерирачки шампон со арган и кератин 350ml

690.00 ден

Купете го овој производ и заработете 69 Поени!
Compare

Опис

Идеално за коса коjа е често хемиски третирана

Ренерирачки шампон со арган и кератин 350ml

Ја прочистува косата ја враќа природноста и дава сјај уште при првата употреба на шампонот. Претсавува ефективен антиоксидант и има заштитно својство против смог и атмосферските агенси . Се нанесува на влажна коса, се масира и се мие.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ренерирачки шампон со арган и кератин 350ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares