Restructuring conditioner Реструктурирачки кондиционер 1000ml

Out of Stock

Restructuring conditioner Реструктурирачки кондиционер 1000ml

960.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Restructuring conditioner Реструктурирачки кондиционер 1000ml

Регенерирачка линија

За сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлинска и антиоксидантна својства.
Регенерирачка линија Nutri Care за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини.
Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлински и анти оксидантнo својства.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Restructuring conditioner Реструктурирачки кондиционер 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares