Restructuring Leave-in conditioner Реструктурирачки кондиционер 300ml

Out of Stock

Restructuring Leave-in conditioner Реструктурирачки кондиционер 300ml

990.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Restructuring Leave-in conditioner Реструктурирачки кондиционер 300ml

Регенерирачка линија

За сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлинска и антиоксидантна својства.
Регенерирачка линија Nutri Care за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини.
Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлински и анти оксидантнo својства.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Restructuring Leave-in conditioner Реструктурирачки кондиционер 300ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares