Restructuring split ends cream Реструктурирачка крема за краевите на косата 100ml

Out of Stock

Restructuring split ends cream Реструктурирачка крема за краевите на косата 100ml

790.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Restructuring split ends cream Реструктурирачка крема за краевите на косата 100ml

Регенерирачка линија

За сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлинска и антиоксидантна својства.
Регенерирачка линија Nutri Care за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини.
Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлински и анти оксидантнo својства.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Restructuring split ends cream Реструктурирачка крема за краевите на косата 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares