Шампон Diamante Puro 1000ml

Шампон Diamante Puro 1000ml

1,290.00 ден

DIAMANTE PURO
ДИЈАМАНСТСКИОТ ЛУКСУЗ НА ЦВРСТИНАТА ! ПРОФЕСИОНАЛЕН ТРЕТМАН ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ НА ОСЕТЛИВАТА И СТРЕСНА КОСА

Купете го овој производ и заработете 129 Поени!
Compare

Опис

Shampo Diamante Puro 1000ml

Е кератински шампон за сензибилизирана и стресна коса со Дијамант, Кератин и Микроактивно злато збогатен со арганово масло. Ја репарира кутикулата и ја зајакнува косата тонирајќи ја прави отпорна. Идеален е за осетлив скалп и коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Шампон Diamante Puro 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares