Шампон за интензивно навлажнување на сувата коса Hydra Star 1000ml

Шампон за интензивно навлажнување на сувата коса Hydra Star 1000ml

880.00 ден

Овој чудесен природен производ хидратизира и ја храни кожата и косата. Имајќи предвид дека е природно богат со антиоксиданси и витамин Е, ја олеснува елиминацијата на токсини. Маслиновото масло очувувањето на еластичноста на кожата, таа е мазна и сјајна. Ја негува косата давајќи здрав сјај.

Купете го овој производ и заработете 88 Поени!
Compare

Опис

Шампон за интензивно навлажнување на сувата коса HYDRA STAR 1000ml

Збогатен со органско италијанско маслиново масло и протеини од свила, шампонот нежно ја чисти и ја навлажнува косата, давајќи им мекост, и свилен сјај. Маслиновото масло совршено ја кондензира сувата, безживотна, кршлива и расцепена коса, која делува нездраво и е непријатна појава кај секој вид на коса

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Шампон за интензивно навлажнување на сувата коса Hydra Star 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares