Шампон за плава, бланширана и сива коса 1000ml

Шампон за плава, бланширана и сива коса 1000ml

1,190.00 ден

Шампон за плава, бланширана и сива коса 1000ml

Шампон за плава, бланширана и сива коса, за неурализација на несаканото жолтило кај плавушите.

  • Тип на коса: плави, деколорирани и сиви
  • Дејство: Тонизира, ги неутрализира жолтите непосакувани тонови. Шампонот против жолтило формулиран е со виолетов пигмент и екстакт од боровинки и грозје ие наменет за тонирање на бланширана и плава коса. Се
Купете го овој производ и заработете 119 Поени!
Compare

Опис

Боровинки

“Крвните садови кои го снабдуваат хранливи материи во корист на фоликул од витамин Ц”, и овие бобинки се големи даватели на витамин Ц.

 

Грозјето содржи голем број на активни супстанции, витамини А, Ц, ПП, калциум, фосфор, железо, калиум, манганШампон за плава, бланширана и сива коса. Формулиран е со виолетов пигмент со екстаркат од боровинки и грозје. Ја тонира бланшираната и русо фарбаната коса, постигнува бел ефект.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Шампон за плава, бланширана и сива коса 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares