Шампон за првут Therapy star purity 350ml

Out of Stock

Шампон за првут Therapy star purity 350ml

520.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Шампон за првут Therapy star purity 350ml

Содржи риузмарин, жалфија и темјан и мајчина душица кои имаат прочистувачко и антимикробно дејство, помагаат да се реши проблемот со првутот и ја враќа кожата на главата на природниот баланс, се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Шампон за првут Therapy star purity 350ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares