Шампон за волумен 350ml

Out of Stock

Шампон за волумен 350ml

520.00 ден

Нема на залиха

Compare
SKU: 96342 Категорија: Tags: , , , ,

Опис

Шампон за волумен 350ml

Подготвени за игра во полн обем?
Започнете го денот со волумен!
FANOLA се погрижи да ви подари волумен на косата, шампонот и кондиционерот се идеални за обновување на обемот од коренот, додека пак на косата и дава виталност и еластичност. И без да ја натежнува!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Шампон за волумен 350ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares