Shampo Rubino Puro Keратински шампон 1000ml

Shampo Rubino Puro Keратински шампон 1000ml

1,290.00 ден

Купете го овој производ и заработете 129 Поени!
Compare

Опис

Shampo Rubino Puro Keратински шампон 1000ml

За фарбана и третирана коса со Рубин, Кератин, Микроактивно злато.Благодарени е на анти оксидирачкота акција косата ја заштитува и го продолжува ефектот на боите.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Shampo Rubino Puro Keратински шампон 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares