Shampo Zaffiro Puro Шампон за плави и шатирани коси 1000ml

Shampo Zaffiro Puro Шампон за плави и шатирани коси 1000ml

1,290.00 ден

ЛУКСУЗОТ НА САФИР ВО ФУНКЦИJА НА ПЛАВУШИТЕ!
Програма за заштита третирана плава и бланширана коса. Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија збогатен со сафир , злато и арганово масло ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали.

Купете го овој производ и заработете 129 Поени!
Compare

Опис

Shampo Zaffiro Puro Шампон за плави и шатирани коси 1000ml

Ја регенерира плавата коса истовремено ги неутрализира жолтилата на косата. Заштитува, Брилијантизира, Регенерира.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Shampo Zaffiro Puro Шампон за плави и шатирани коси 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares