Shine spray Styling pro 150ml

Shine spray Styling pro 150ml

590.00 ден

Купете го овој производ и заработете 59 Поени!
Compare
SKU: 17118 Категории: , Tags: , , ,

Опис

Shine spray Styling pro 150ml

Слободната формула е специјализирана за постигнување на брилијантен сјај без да ја натежнува косата надоле. Напрскајте на влажна коса пред стилизирање или на сува коса од далечина на 20цм.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Shine spray Styling pro 150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares