Сjаен флуид Оro Puro со 24К злато арган и кератин 100ml

Сjаен флуид Оro Puro со 24К злато арган и кератин 100ml

1,590.00 ден

Купете го овој производ и заработете 159 Поени!
Compare

Опис

Сjаен флуид Оro Puro со 24К злато арган и кератин 100ml

За секој тип на коса. Брзо и ленсо навлегува во косата. Не ја натежнува. Ја прави блескаво здрава Збогатен со mикро-активно злато, масло од сладок циперус.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сjаен флуид Оro Puro со 24К злато арган и кератин 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares