Сјаен кондиционер за плави и бланширани коси 350ml

Сјаен кондиционер за плави и бланширани коси 350ml

1,180.00 ден

Купете го овој производ и заработете 118 Поени!
Compare

Опис

Сјаен кондиционер за плави и бланширани коси 350ml

Длабоко ја хидратира и потхранува третираната коса, ја прави мека и сјајна. Благодарение на специјалната пурпурно сјајна микро пигментациона формула ги неутрализира непосакуваните тонови, ја прави косата брилијантна и истовремено овозможува истакнување на светлиот тон врја враќа виталноста на косата. Идеален за плавуши шатирани и бојадисани.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сјаен кондиционер за плави и бланширани коси 350ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares