Сјаен шампон за плави и бланширани коси 1000ml

Сјаен шампон за плави и бланширани коси 1000ml

1,180.00 ден

Купете го овој производ и заработете 118 Поени!
Compare

Опис

Сјаен шампон за плави и бланширани коси 1000ml

Нежно ја прочистува косата ја репарира и заштитува третираната коса омекнувајќи и давајќи и сјај. Специјалната пурпурна сјајна микро пигментациона формула ги неутрализира непосакуваните тонови, ја прави косата брилијантна и истовремено овозможува истакнување на светлиот тон врја враќа виталноста на косата. Идеален за плавуши шатирани и бојадисани.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сјаен шампон за плави и бланширани коси 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares