Straightening Cream – Монодозен сет за исправање 100 ml + 120 ml

Straightening Cream – Монодозен сет за исправање 100 ml + 120 ml

2,400.00 ден

Купете го овој производ и заработете 240 Поени!
Compare

Опис

Straightening Cream – Монодозен сет за исправање 100 ml + 120 ml

Формулиран со сладок бадем и протеини од ленено семе со силиконски филм агенси идеален е за исправање на природно навиткана коса. Сетот содржи крема и неутрализатор.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Straightening Cream – Монодозен сет за исправање 100 ml + 120 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares