Sun Oil Oro Puro 115ml

Sun Oil Oro Puro 115ml

990.00 ден

Купете го овој производ и заработете 99 Поени!
Compare
SKU: 86641 Категории: , Tags: , , ,

Опис

Sun Oil Oro Puro 115ml

Масло за заштита од сонце формулирано со УВ филтер кој ја засштитива косата од надворешните влијанија како што се: морска сол, сонце, хлор, ветер и смог.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Sun Oil Oro Puro 115ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares