Thermo protector Styling pro 250ml

Out of Stock

Thermo protector Styling pro 250ml

590.00 ден

Нема на залиха

Compare
SKU: 17117 Категории: , Tags: , , ,

Опис

Thermo protector Styling pro 250ml

Термално протективно-сјаен спреј специфициран за употреба пред фенирање или пеглање на косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Thermo protector Styling pro 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares