Тонизирачки шампон за ослабена и тенка коса 1000ml

890.00 ден

Тонизирачки шампон за ослабена и тенка коса. Збогатен со екстракт од коприва, шампонот деликатно ги чисти скалпот и косата, го спречува губењето на косата и ги зајакнува фоликулите на косата. Екстрактот од коприва помага брзо да ја обнови активноста на клетките на скалпот, што влијае на растот на косата, нејзиното здравје и изглед. Поради присуството на најважните микроелементи и витамин А во копривата, косата добива сила, здравје и сјај.

Купете го овој производ и заработете 89 Поени!
Compare
shares