Тонизирачки шампон за ослабена и тенка коса 350ml

Тонизирачки шампон за ослабена и тенка коса 350ml

590.00 ден

Тонизирачки шампон за ослабена и тенка коса. Збогатен со екстракт од коприва, шампонот деликатно ги чисти скалпот и косата, го спречува губењето на косата и ги зајакнува фоликулите на косата. Екстрактот од коприва помага брзо да ја обнови активноста на клетките на скалпот, што влијае на растот на косата, нејзиното здравје и изглед. Поради присуството на најважните микроелементи и витамин А во копривата, косата добива сила, здравје и сјај.

Купете го овој производ и заработете 59 Поени!
Compare

Опис

Тонизирачки шампон за ослабена и тенка коса 350ml

Професионален третмански систем за третирање на повеќе видови на аномалии на вашиот скалп и коса

Нормално е секојдневно човек да изгуби повеќе од сто влакна дневно. Ако изгубите повеќе, тогаш е време да се обратите на Energy Therapy star

 

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Тонизирачки шампон за ослабена и тенка коса 350ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares