Total Mousse Екстра јака пена 400ml

Total Mousse Екстра јака пена 400ml

890.00 ден

Купете го овој производ и заработете 89 Поени!
Compare

Опис

Total Mousse – Extra strong hair mousse Екстра јака пена 400ml

Humidity free technology – Нова технологија без влажност за оформување на разни стилови на коса.

Thermo technology – Заштитна технологија од топлина на пеглање, фенирање и други апарати.

Memory technology – За креативни и тренди стилови. Производите со мемори технологија се реактивираат со вода, го одржува долготраен стилот на изработка.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Total Mousse Екстра јака пена 400ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares