Водено базен восок со кератин, арган и микроактивно злато 100ml

Водено базен восок со кератин, арган и микроактивно злато 100ml

890.00 ден

Купете го овој производ и заработете 89 Поени!
Compare

Опис

Водено базен восок со кератин, арган и микроактивно злато 100ml

Water wax Oro Puro водено базен восок со кератин, арган и микроактивно злато ја дефинира и дава долготраен изглед на косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Водено базен восок со кератин, арган и микроактивно злато 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares