Volume creator Styling pro 250ml

Volume creator Styling pro 250ml

790.00 ден

Купете го овој производ и заработете 79 Поени!
Compare
SKU: 17116 Категории: , Tags: , , ,

Опис

Volume creator Styling pro 250ml

Волуменизирачки спреј за корен идеален за тенка и сплосната коса, креирајќи заштитен и филм на отпорност, ја подржува косата од самиот корен и по должина. Се нанесува диретно во коренот на влажна коса која се расчешлува и стилизира.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Volume creator Styling pro 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares