Zaffiro Puro Fluid За плавуши бланширани и шатирани коси 100ml

Zaffiro Puro Fluid За плавуши бланширани и шатирани коси 100ml

1,590.00 ден

ЛУКСУЗОТ НА САФИР ВО ФУНКЦИJА НА ПЛАВУШИТЕ!
Програма за заштита третирана плава и бланширана коса. Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија збогатен со сафир , злато и арганово масло ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали.

Купете го овој производ и заработете 159 Поени!
Compare

Опис

Zaffiro Puro Fluid За плавуши бланширани и шатирани коси 100ml

Со Сафир, Микроактивнно злато и УВ Филтер. Со регенерачкијата акција ја заштитува и регенерира косата и неутрализира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Zaffiro Puro Fluid За плавуши бланширани и шатирани коси 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares